تور مهاجرین

اقامت و خدمات ترانسفر فرودگاهی
کارگاههای آموزشی تخصصی
تورهای تفریحی
- تورنتو
- آبشار نیاگارا
- هزار جزیره

هدف ما از ارائه و اجرای این تور جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه شما میباشد. ما در این تور شما را به شیوه های مختلف مورد حمایت قرار داده تا اقامتی راحت و بی دردسر در خانه دوم خود داشته باشید. بر این مبنا ما سرویسهای خدماتی زیر را ارائه میدهیم:

اقامت و خدمات ترانسفر فرودگاهی

تصور نمائید که امروز روز اول ورود شما به کانادا است. مهمترین مسائلی که پس از یک سفر طولانی برای شما اهمیت پیدا میکند: الف - انتقال راحت و بی دردسر به محل اقامت جدیدتان ب - تهیه محل اقامت جدید که تامین کننده آرامش و آسایش شما و خانواده محترمتتان باشد، خواهد بود. بدون داشتن آرامش فکری و فیزیکی قطعا سر در گمی شما در خانه جدیدتان چند برابر خواهد شد. در بدو ورود راهنمای کارآزموده تور در فرودگاه به استقبال شما خواهد آمد و پس از خیر مقدم امکان انتقال شما را به هتل سوئیتهای راحت و دلپذیر که از قبل برای شما تهیه و تدارک دیده شده است فراهم خواهد نمود. در این اماکن اقامتی شما دارای امکاناتی نظیر اینترنت، تلفن راه دور، فاکس و تمامی امکانات رفاهی لازم خواهید بود. تلاش ما بر این است که شما کمترین احساس دور بودن از منزل خود را داشته باشید. مضاف بر اینکه ما در کنار شما خواهیم بود تا اقامتی مطمئن و بدور از اتلاف وقت و هزینه را پیش رو داشته باشید


کارگاههای آموزشی تخصصی

کارگاههای آموزشی بسیار پربار و مفیدی برای شما در نظر گرفته شده است که با طی کردن این کارگاهها شما با نحوه کار و زندگی و تحصیل در خانه جدیدتان بصورت اصولی و فنی و دقیق آشنا خواهید شد. این کارگاهها با حضور مربیان ایرانی متخصص و معتمد و کار آشنا که خود از بهترینها در بین همکاران خود میباشند، ارائه میگردد. در این کارگاهها شما با موضوعاتی چون: کار، تحصیل، سرمایه گذاری، امور بانکی، سیستم مالیاتی کشور کانادا، بیمه، حمل نقل عمومی و نحوه صاحب خانه شدن در خانه جدیدتان آشنا خواهید شد. متخصصین کارآشنا و کارآزموده ما جدیدترین و دقیقترین توصیه های خود را در قالب این کارگاهها بصورت شفاهی و مکتوب در اختیار شما خواهند گذاشت و شما تجارب موفق چندین ساله آنان را شنوا خواهید بود تا عبور از مرحله روزهای سخت اول مهاجرت برای شما نه تنها اسان بلکه خاطره انگیز گردد.تورهای تفریحی

در حین برنامه های آموزشی که برای شما در نظر گرفته شده است ما تورهای تفریحی بازدید از نقاط مختلف را نیز برای شما طراحی نموده ایم. معرفی و بازدید از داون تاون و شهر زیبای تورنتو، بازدید از آبشار نیاگارا و صرف ناهار در رستوران گردان و زیبای برج اسکای لون در ارتفاع 180 متری بالای آبشار نیاگارا، بازدید از شهر تاریخی نیاگارا و بازدید از یکی از زیباترین نقاط جزیره ای جهان ( منطقه هزار جزیره) از جمله برنامه های فوق می باشد. تلاش ما بر این است که شما در کنار آموزش گام به گامتان در خانه دومتان اوقاتی مفرح و شاد نیز داشته باشید.
تورنتو - انتاریو

کلان شهر تورنتو مرکز استان انتاريو و بزرگ ترين و پرجمعيت ترين شهر کشور زيباي کانادا است . شهر تورنتو بيش از 5/2 ميليون نفر جمعيت داشته که با احتساب حومه آن نزديک به شش ميليون نفر جمعيت دارد . تورنتو شهري با موقعيت هاي شغلي بسيار است . يک ششم شغلهاي موجود در کانادا در شهر تورنتو موجود ميباشد . اين شهر زيبا به عنوان ماشين اقتصادي کشور کانادا شناخته ميشود و مرکز مالي اين کشور پهناور وزيبا است .
به خاطر تنوع نژادهاي مختلف موجود در شهر تورنتو ، اين شهر به عنوان پايتخت مليت هاي مختلف ناميده ميشود. تورنتو يکي از امن ترين شهرهاي آمريکاي شمالي است و آمار جرايم به وقوع پيوسته در تورنتو از هر شهر اصلي در ايالات متحده کمتر است . تورنتو از نظر آب وهوائي گرمتر از اتاوا و مونترال و سردتر از ونکوور محسوب ميشود .
دیدنیهای تورنتو:
- برج ملي کانادا با ارتفاع 553 متر که سومين سازه بلند جهان محسوب ميگردد .
- داون تاون زیبا و شلوغ شهربا رستورانهای و مراکز خرید زیبا و متنوع که قلب تپنده و ضربان حیات شهرمیباشد
- مرکز راجرز سنتر که نخستين استاديوم ورزشي دنياست که دارای سقف کاملاً جمع شدني است - جزاير تورنتو ، بخشي از بزرگترين جوامع شهري فاقد اتوموبيل در شمال آمريکاست ، اين جزاير با کشتي قابل دسترسي است
- کاسالوما ، قصري زيبا و شکوهمند در مرکز شهر تورنتو
- موزه سلطنتي انتاريو ، يکي از بزرگترين موزه هاي فرهنگي جهان و بزرگترين موزه تاريخ طبيعي کانادا
- مرکز علوم انتاريو ، جايي ديدني که اوقاتي خوش را براي فرزندانتان مهيا مي سازد
- باغ وحش تورنتو ، سومين باغ وحش بزرگ جهان
- خيابان زيبا و قديمي يونيون ويل
- منطقه تاريخي ديستليري ، اقامتگاه هنرو هنرمندان


آبشار نیاگارا - انتاریو

در امتداد رودخانه نياگارا و در کنار شهر زيباي نياگارا يکي از بي نظيرترين جلوه هاي طبيعي جهان که همان آبشار عظيم و زيباي نياگارا است به چشم ميخورد . اين آبشار در فاصله 120 کيلومتري جنوب غربي شهر تورنتو و در بين شهرهاي نياگارا در استان انتاريوي کانادا و نياگارا در استان نيويورک آمريکا قرار گرفته است . از شهر نياگارا در کانادا اين امکان را وجود دارد تا هر دو سمت آمريکائي و کانادائي آبشار نياگارا مشاهده گردد . اين آبشار زيبا براي اولين بار در نيمه هاي قرن 17 توسط مهاجرين تازه وارد اروپائي مورد شناسائي قرار گرفت و از اوايل قرن 19به عنوان يکي از جاذبه هاي گردشگري جهان محسوب مي شود . در آن زمان نياگارا بعنوان بزرگترين مرکز ماه عسل زوجهاي جوان مورد توجه بود . طبيعت سحرانگيز و زيباي رودخانه مرزي نياگارا همراه با ترنم آرامش بخش اين منطقه را تبديل به بزرگترين و زيباترين اتاق آرامش جهان نموده است . دستان هنرمند نقاش طبيعت باغ رويائي پرگلي را در اين منطقه به تصوير کشيده که چشم هر بيننده اي از دين اين همه زيبائي به تحسين گشوده خواهد شد . از جمله ديدنيهاي ديگر اين شهر پارک آبي ، باغ پروانه ها و شهر بازي زيباي آن ا ست .
دیدنیهای منطقه نیاگارا :
- بازديد و پياده روي در کنار آبشار
- کشتي سواري در زير آبشار
- ساعت زيباي گل
- بازديد از دهکده زيبا و تاريخي نياگارا آن دليک
- باغ پرندگان
- پارک آبی
- صرف ناهار در رستوران زيبا و گردان برج اسکاي لون در ارتفاع 250 متري از سطح آبشار


هزار جزیره - انتاریو

هزار جزيره نامي آشنا براي تمام کساني است که به ديدن مناطق طبيعي علاقه مندند . رودخانه زيبا و بي نظير سن لارنس در منطقه مرزي بين دو کشور کانادا و آمريکا درست در جائيکه گوشه شمالي درياچه انتاريو به آن نزديک ميشود ميزبان يکي از زيباترين و مشهورترين مجموعه جزاير جهان به نام هزار جزيره است . اين مجموعه جزاير از نظر مکاني بين استان انتاريو کانادا و استان نيويورک آمريکا قرارگرفته است . تعداد اين جزاير زيبا 1793 جزيره ميباشد .
بزرگترين آنها يکصد کيلومتر مربع وسعت دارد و کوچکترين آنها يک تخته سنگ کوچک است که مرغان دريائي برآن استراحت ميکنند. گردشگري در اين منطقه به اواخر قرن نوزدهم برميگردد . جزاير زيبا و خانه هاي داخل آن همراه با کاخهاي قديمي و جذاب از جمله ديدنيهاي اين منطقه اند . داستان سس معروف هزار جزيره و مردي که به يادماندني ترين داستان عشقي جهان را از خود به يادگار گذاشت از شنيدنيهاي اين تور ويژه خواهد بود . ديدن کوچکترين پل مرزي جهان خود از جمله شگفتيهاي اين منطقه ميباشد .
دیدنیهای هزار جزیره
- کشتي سواري برروي رودخانه جهت بازديد جزاير و ديدنيهاي رودخانه زیبای سن لارنس
- صرف ناهار در رستوران همراه با منظره ديد از جزاير
- امکان بازديد از منطقه مشرف بر جزاير از برج مرتفع اسکاي دک
- بازديد از قديمي ترين مرکز ساخت شيريني پاي سيب در ميانه راه هزار جزيره