Dr. Hassan Khassehkhan (President of Rah Tours, Team leader of Immigrant Tours); PhD

دکتر حسن خاصه خان
دکتر حسن خاصه خان موسس و مدیر شرکت رهتورز میباشد. ایشان به عنوان هدایت کننده تیم سخت کوش رهتورز در بخش تور مهاجرین با جدیت و صمیمیت ضمن دنبال کردن فعالیتهای تیم، با انتخاب کارشناسان خبره هماهنگی های لازم را در جهت افزایش کارآئی تیم، صورت میدهد. دکتر خاصه خان موفق به اخذ مدرک دکترای ریاضی از دانشگاه گوئلف کانادا گردید که ضمن مسئولیتهای متفاوتی که در رهتورز به عهده دارند بصورت پاره وقت نیز در مراکز مختلف دانشگاهی به تدریس و پژوهش مشغول می باشند. دکتر خاصه خان با استفاده از تجارب موفق پیشین خود نه تنها در زمینه تدریس بلکه در زمینه اجرای پروژه های جدید و تورهای نوین نیز صاحب نظر و دارای سوابق درخشان میباشد. مردمداری و مشتری مداری همراه با احساس مسئولیت و توجه به نیازهای واقعی مشتریان تور و کمک در رفع آنها از جمله خصوصیات بارز ایشان میباشد.


Pooya Paul Hakimi (Chartered Accountant); CA, BBA.

آقای پویا(پال) حکیمی
آقای پویا (پال)حکیمی، حسابدار رسمی و قسم خورده (CA) به عنوان حسابداری مجرب و خوش نام مشغول خدمت رسانی به صاحبین مشاغل کوچک و بزرگ در محدوده تورنتوی بزرگ میباشد. تلاش ایشان در ایجاد یک ارتباط صادقانه، حرفه ای و شفاف و موثردرزمینه امور مالیاتی، سرویسهای مالی، مشاوره شغلی و تاسیس مشاغل کوچک قابل ذکر میباشد. در ده سال گذشته تخصص، تجربه و تحصیلات آقای حکیمی سبب گشته تا ایشان به عنوان فردی دقیق، صاحبنظر و با تخصص در امر حسابداری معرفی شود. تمامی موارد بالا سبب گشته تا ایشان به عنوان یک مشاور خبره در زمینه ارائه خدمات حسابداری تا ثبت شغل و خدمات شغلی شناخته شود.


Mohsen Salehi (Financial Advisor, Life Insurance Broker); B.A.

آقای محسن صالحی
آقای محسن صالحی پس از 25 سال تجربه موفق در زمینه امور بیمه در ایران در سال 2010 اقدام به تاسیس شرکت مشاوره خدمات شغلی وانگارد در شهر تورنتو نموده است. آقای صالحی شروع فعالیت بیمه خود را در سال 1981 به عنوان نماینده بیمه آغاز نمود، در 15 سال گذشته، ایشان نسبت به تاسیس نمایندگی های برجسته بیمه در ایران مانند سرویس کارمندان بیمه و شرکت یمه کنش آفرین پرداخته که هر دوی این شرکتها در ایران بدلیل ارائه خدمات مشاوره طراز بالا مشهور میباشند.


Kamran Etessam (Mortgage Agent); B.Eng.

آقای مهندس کامران اعتصام
آقای کامران اعتصام به عنوان یک مشاور برجسته وام از کمپانی خوشنام (Mortgage Alliance) در شهر تورنتو مشغول به فعالیت میباشد. ایشان با تخصص و تجربه طولانی به شما کمک خواهد نمود که بهترین و با صرفه ترین در خواست وامها را جهت پیشبرد امور مختلف خود داده و پرونده وام خود را با موفقیت پشت سر بگذارید.آقای اعتصام با نهایت دقت و تلاش فراوان امکان ارتباط شما را با بیش از چهل وام دهنده عمده فراهم میسازد که این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا با در نظر گرفتن شرایط، بهترین انتخاب را داشته باشید.


Mohammad Piroozfard (Broker of Record); M.Sc., B.Sc.

آقای مهندس محمد تقی پیروز فرد
آقای مهندس پیروزفرد دارای مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی ساختمان ازدانشگاه میسوری آمریکا میباشند. هم اکنون به عنوان یکی از خوشنام ترین و موفق ترین مشاورین املاک از سال 2000در استان انتاریو مشغول به فعالیت میباشند. ایشان به عنوان یکی از ده چهره برتر مشاورین مسکن در کانادا انتخاب شده و حوزه کاری ایشان در سرتاسر استان انتاریو میباشد. آقای مهندس پیروزفرد به سه زبان انگلیسی، فارسی و ترکی تسلط کامل دارند.


Kourosh Javadi (Market Analyst, Immigrant Tours Consultant,); B.Sc.

آقای کوروش جاویدی
آقای کوروش جاویدی دارای مدرک لیسانس و سابقه چندین ساله در زمینه امور مدیریتی و توریسم میباشد. تخصص و تجربه مفید ایشان در زمینه راهگشائی پروژه و بازاریابی و بررسی جزئیات میباشد. ایشان بابیش از ده سال سابقه عملی در زمینه تبلیغات و عکاسی به عنوان یکی از مشاورین تبلیغاتی تیم ایفای نقش مینمایند.


Azar HezarKhani (Immigrant Tours Coordinator); MSc.

خانم آذر هزار خانی
خانم آذر هزار خانی دارای مدرک فوق لیسانس شیمی از دانشگاه گوئلف کانادا است. ایشان علاوه بر تخصص علمی خود، دارای علاقه و بیش از ده سال تجربه عملی فراوان درزمینه صنعت توریسم میباشند که این امر باعث گردیده که هم اکنون به عنوان یکی از فنی ترین و موفق ترین راهنمایان تور، به ایفای نقش در کادر فنی تور مهاجرین بپردازد. خانم هزار خانی نسبت به تهیه و جمع آوری کلیه اطلاعات مورد نیاز برای اجرای هر نوع تور پرداخته و پس از بررسی همه جانبه جرئیات اجرای تور و اطمینان از کیفیت و ارزشهای دیداری آن، تور را طراحی و جهت اجرا به واحد تبلیغات و اجرائیات تحویل مینمایند. در زمان اجرا نیز با نظارت بر مراحل مختلف از ارائه کیفیت مورد نظر اطمینان حاصل مینماید.


Niloufar Eshghi (Communication Manager); B.A.

خانم نیلوفر عشقی
خانم نیلوفرعشقی دارای لیسانس روانشناسی از دانشگاه یورک کانادا میباشند و در حال حاضر دوره فوق لیسانس خود را در زمینه روانشناسی بالینی سپری مینماید. سابقه چندین ساله کار ایشان در زمینه ارتباطات باعث گردیده که به عنوان مدیر ارتباطات تیم تور مهاجرین به ایفا نقش پرداخته و ضمن ایجاد ارتباط با متخصصین مختلف از دانش و حضور آنها جهت بر گزاری کارگاههای آموزشی شرکت جوید. ایشان با بررسی نیازهای شما،با متخصصین مرتبط با این نیازها ارتباط برقرارمینماید تا در جهت تشکیل کارگاهها حد اکثر بهره وری صورت پذیرد.